Lexiene

logo2

Zásady
ochrany osobních údajů

Vážíme si vašeho soukromí a zároveň chceme být transparentní v tom, jak s vašimi osobními údaji zacházíme. Toto prohlášení o ochraně osobních údajů popisuje, jaké informace sbíráme a jak je používáme na našem webu www.lexiene.cz.

1. Sběr osobních údajů

Na našem webu sbíráme následující informace prostřednictvím kontaktního formuláře:

 • Jméno, příjmení
 • Název společnosti
 • Emailová adresa

  Tyto údaje jsou sbírány pouze s vaším výslovným souhlasem, který udělujete vyplněním a odesláním formuláře.


  2. Použití osobních údajů

  Sbírané údaje používáme výhradně za účelem komunikace s vámi, například pro zasílání novinek, informací o našich produktech a službách nebo pro odpovědi na vaše dotazy.

  3. Ochrana osobních údajů

  Zabezpečení vašich osobních údajů je pro nás prioritou. Všechny informace jsou ukládány a zpracovávány na zabezpečených serverech a jsou přístupné pouze autorizovaným pracovníkům. Vaše údaje nebudou v žádném případě prodány, pronajaty nebo sdíleny s třetími stranami bez vašeho výslovného souhlasu.

  4. Vaše práva

  Máte právo požádat o přístup k vašim osobním údajům, jejich opravu, výmaz nebo omezení zpracování. Máte také právo vzít souhlas se zpracováním zpět kdykoliv, aniž by to mělo vliv na zákonnost zpracování provedeného na základě souhlasu před jeho odvoláním.

  Pokud máte jakékoliv otázky nebo obavy týkající se ochrany vašich osobních údajů na našem webu, neváhejte nás kontaktovat.


  Děkujeme vám za důvěru.